KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17177236

nr 1717 7236

Per Sundberg

(1887-1968), Sverige

Oljemålningar, 2 st, Landskap, Signerad. Olja på pannå, 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 39x44 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 20:20:55

Per Sundberg

Läs mer om Per Sundberg